X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

Master Sunucu 2008 yılında Internet Servis Sağlayıcısı (ISS) ve İnteraktif hizmetler ofisi olarak kurulmuştur. Daha öncesinde çeşitli markalar ile çalışmalar yapmıştır fakat kurumsal ünvanını 2008 yılında almıştır.

Global anlamda gelişmeleri yakından takip ederek, dünya standartlarında ki kalite anlayışı ve güçlü teknik altyapısı ile müşteri memnuniyetini ilke edinen Master Sunucu, kurumsal ve bireysel müşterilerine profesyonel anlamda yaratıcı teknoloji çözümleri sunmaktadır.

Master Sunucu, otomasyon alt yapısında kullandığı işletim sistemi hariç yazılımların %75'ini kendisi yada çözüm ortaklarının geliştirdiği yazılımlarını kullanmaktadır.

Master Sunucu, kurumların gelişen teknolojiyi avantaja çevirecekleri, en üst düzeyde verimlik ve rekabet avantajı sağlayacakları, bilişim teknolojilerine yönelik tasarım ve yazılımlar geliştirmek üzere kurulmuştur.

YÖNETİMDEN

Günümüzde toplumlar çok hızlı bir şekilde gelişmekte ve bu gelişmenin en büyük etkeni olarak teknolojik ilerlemeler öne çıkmaktadır. Bugün etkin teknolojilerin başında ise bilişim uzay, tıp ve yapay zekâ teknolojileri gelmektedir. Bu teknolojilerin içinde iş, toplumsal, bireysel, kamusal yaşamı en çok etkileyen teknoloji bilişim teknolojileridir.

Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, güler yüzlü ve başarılı kadrosuyla günden güne büyüyen Master Sunucu olarak başarımızın sırrı müşterilerimize verdiğimiz kesintisiz değer ve destektir. Her gün büyüyen internet sektöründe devamlı kendini geliştiren ve yeniliğe yatırımda sınır tanımayan şirketimiz sizlere mükemmeli sunmak için çalışmaktadır.


Top